Do tragicznego wypadku drogowego doszło w miejscowości Biłgoraj w województwie lubelskim. W tragicznym wypadku zginął 26-letni motocyklista. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę wieczorem na północnej obwodnicy miasta, przy drodze wojewódzkiej nr 835.

Młody mężczyzna, mieszkaniec Biłgoraja, kierujący motocyklem Kawasaki, stracił nagle panowanie nad swoim pojazdem i uderzył najpierw w latarnię uliczną, a następnie w słup energetyczny. Pomimo natychmiastowej interwencji służb ratowniczych, które otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu tuż przed godziną 19:00, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Rzecznik biłgorajskiej policji, asp. Joanna Klimek, przekazała, że mimo wezwania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i niezwykle intensywnych prób reanimacji, życia 26-latka nie udało się uratować.

W związku z tragicznym wypadkiem, północna obwodnica Biłgoraja od skrzyżowania z ulicą Bagienną w kierunku zachodnim była przez dłuższy czas zamknięta. Policja zwraca się z apelem do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Służby badają wszystkie okoliczności i przebieg wypadku. Śledztwo nadzoruje prokuratura.