Amelia Mostrąg, 15-letnia mieszkanka Kraśnika, zaginęła 3 maja 2023 roku około godziny 12:00. Do chwili obecnej nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania, a rodzina nie nawiązała z nią kontaktu. Istnieje podejrzenie, że nastolatka może potrzebować pomocy medycznej i powinna przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.

Według opisu, Amelia ma 165 cm wzrostu, waży 55 kg i ma blond włosy do ramion oraz zielono-brązowe oczy. Często zakłada niebieskie soczewki kontaktowe, a na prawym nadgarstku ma tatuaż z napisem „LOVE”. W dniu zaginięcia ubrana była w jasne spodnie jeansowe, szarą bluzę oraz jasnoniebieskie buty Nike z różowymi dodatkami.

Rodzina oraz policja poszukują nastolatki i apelują o pomoc od osób, które mają jakiekolwiek informacje na jej temat. Jeśli widziałeś Amelię lub masz informacje na temat jej pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Kraśniku pod numerem telefonu 66 161 23 27.

Dlatego też apelujemy do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia Amelii Mostrąg, aby skontaktowali się z policją lub redakcją #zaginieniprzedlaty. Każda informacja może okazać się cenna i pomóc w odnalezieniu nastolatki. Gwarantujemy anonimowość i zachęcamy do pomocy w odnalezieniu zaginionej osoby.